Результат пошуку зображень за запитом "укрзаліза"

Оскільки місцева відмовилась від укладання договорів на відшкодування цих коштів, керівництво регіональної філії прийняло рішення скасувати ряд приміських поїздів або обмежити маршрути та періодичність їх курсування. ШАНОВНІ ПАСАЖИРИ!

Повідомляємо, що протягом 2016 року регіональна філія пасажирі «Львівська залізниця» понесла збитки від перевезення пільгових категорій в у приміському сполученні на суму 74 млн. грн., в тому числі по Івано-Франківській області – 8,3 млн. грн.

З початку 2017 року ці збитки вже складають понад 15 млн. грн., а по Івано-Франківській області понад 1,7 млн. грн. Згідно із чинним законодавством України, місцеві органи виконавчої влади повинні компенсувати залізниці збитки за перевезення пільгових категорій громадян у приміському сполученні.

Протягом 2016 та в поточному році органи місцевої влади Івано-Франківської області, а саме: Івано-Франківська міська Рада, Коломийська міська та районна Рада, Яремчанська міська Рада, Калуська міська та районна Рада, Галицька районна Рада, Городенківська районна Рада, Долинська районна Рада, Надвірнянська районна Рада, Рогатинська районна Рада, Снятинська районна Рада, Тисменицька районна Рада відмовились від укладання договорів із «Львівською залізницею» на відшкодування коштів за пільгові перевезення, що призвело до зростання збитковості приміських перевезень.

Недоотримання коштів не дає змогу належним чином підтримувати технічний стан рухомого складу. Попри відсутність підтримки з боку місцевих органів виконавчої влади Івано-Франківської області, залізниця продовжує виконувати свою соціальну функцію, забезпечуючи в добу курсування 24-ох пар приміських поїздів, а також завжди своєчасно сплачує усі податки до місцевих бюджетів.

Так, регіональною філією «Львівська залізниця» у 2016 році було сплачено місцевим органам виконавчої влади Івано-Франківської області податок за землю в розмірі понад 18,9 млн. грн., а в цьому році вже сплачено понад 24,7 млн. грн.

На території Івано-Франківської області функціонують 15 структурних підрозділів ПАТ «Укрзалізниця». З 01 березня 2017 року ПАТ «Укрзалізниця» підвищило на 25 % заробітну плату працівникам, що в свою чергу збільшило відрахування до місцевих бюджетів податку на доходи фізичних осіб від цих підрозділів.

Внаслідок відсутності належної компенсації за перевезення пільгових категорій пасажирів та не покращення ситуації регіональна філія «Львівська залізниця» не матиме можливості вже найближчим часом забезпечувати організацію залізничних перевезень у приміському сполученні по Івано-Франківській області та буде змушена скасувати ряд приміських поїздів або обмежити маршрути та періодичність їх курсування.