Котельня, що на вулиці Тролейбусна, 40а, найбільше відчула на собі удар цьогорічної повені. Рівень води в основному приміщенні котельні сягнув відмітки 30 см. Станом на 26 червня вода, загалом, зійшла, залишилися відмітки на стінах від намулу. Здавалося, що вже стихія заспокоїлася. Проте 28 червня, коли негода завдала потужного удару градом і дощем по Угринову і Ямниці, понищивши всю городину, потоки води знову залили приміщення котельні.

Про це пишуть Версії з посиланням на ДМП “Івано-Франківськ теплокомуненерго”. 

«Станом на 30 червня працівники котельні прибрали мул та навели лад в основному приміщенні, відкачали воду від основи котла, яка за технологією розташована нижче нульової відмітки котельні більше, ніж на метр. Тепер залишається видалити грубий шар намулу, що залишила повінь, і просушити приміщення», – йдеться у дописі.

Комплекс подачі деревинної сировини до топки котла поки що залишається затопленим водами. Та насосне обладнання вкрай потрібне також і для відкачування води з багатьох теплових камер, теплових тепломагістралей, що опинилися під час повені затопленими. Все це забирає дорогоцінний час, необхідний для виконання основних завдань з підготовки до нового опалювального сезону 2020/2021 рр.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!