Калуш може отримати асфальтний завод

Підприємство належить соратнику діючого міністра енергетики Ігоря Насалика по Українській партії Івану Кондрату, який у минулому скликанні був депутатом облради від Калуського округу.

Підставою для зупинки роботи підприємства нібито стало звернення городян до міського голови Калуша Ігоря Матвійчука. 27 травня з письмовою заявою до мера звернулись мешканці вулиць Долинська, Привокзальна, Козоріса, Каракая про те, що приватне підприємство «Пімет» в результаті своєї діяльності забруднює повітря.

Провівши заміри фахівці Калуського міськрайвідділу ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр ДСЕСУ» та члени створеної комісії за згодою сторони підприємця прийняли рішення зупинити роботу заводу з 28 до 30 травня 2016-го року, пишуть Версії.

http://molbuk.ua/uploads/posts/2013-04/1365587202_zavod_asfalt_2.jpg

З метою перевірки екологічних вимог в роботі асфальтного заводу з 30 травня 2016 року на ПП «Пімет» буде працювати виїзна комісія у складі фахівців обласної екологічної інспекції.

Нагадаємо, раніше, у 2013-му році жителі вул. Долинської вже зверталися до депутата Верховної Ради Ольги Сікори із проханням «припинити виробництво асфальто-бетонної суміші, яким займається підприємець Іван Кондрат».

У своєму листі люди стверджували: «Ця установка працює без жодної очистки, наші легені дихають цим щодня, неможливо вийти на вулицю. Діти сидять удома, оскільки повітря на нашій вулиці сильно насичене газами, фенолом та пилюкою, яке виходить із труби цього міні-заводу. В цьому районі, у 200 метрах від установки, знаходиться районна лікарня, працюють кілька підприємств та підприємців, яких теж турбує ця екологічна проблема». Звернення тоді підписали 15 жителів вулиці та 9 підприємців і керівників підприємств. Однак, підтриємство продовжило працювати.