На оперативній нараді очільниця Управління охорони здоров’я Івано-Франківська Марія Бойко розповіла, хто найчастіше інфікується COVID-19.

Станом на вечір 27 квітня за даними МОЗ було зареєстровано понад 9000 випадків коронавірусної хвороби, 764 одужали і 220 померли.

“Статистичний зріз. Частіше хворіють жінки. Більше ніж третина – у віці 30-49 років і 50-69 років – по 36 і 37% випадків відповідно. 7% припадає на дітей, 20% – 18-29 років. 70+ – порівняно невелика група уражених, але тут найбільше летальних випадків”, – прокоментувала статистику очільниця Управління охорони здоров’я пишуть Версії.

За словами Марії Бойко, дані останніх днів свідчать про стабілізації ситуації в країні.

“Якщо ми й надалі будемо коливатися в межах останніх 3-4 днів, то це буде говорити про те, що наша захворюваність стабілізувалася. І через тиждень два ми можемо переходити до нормального життя. Ми можемо говорити, що вже ввійшли в стан стабілізації епідемії і налагодження нормального ритму життя. Але якщо буде зростання, то карантинні заходи не будуть послаблюватися, а карантин й надалі триватиме”, – відмітила Бойко.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!