Понад місяць тому в Івано-Франківську розгорівся черговий будівельний скандал – мешканці мікрорайону Пасічна виступили проти забудови скверу. Висловити протест люди прийшли на засідання сесії Івано-Франківської міськради, де вимагали зупинити забудівника ТОВ “Гільдія”, який неодноразово намагався встановити паркан та розпочати будову за адресою Галицька, 126.

Натомість присутній на сесії забудівник запевнив депутатів у наявності усіх необхідних документів та прозорості ведення забудови.

Після довгих дискусій депутати прийняли рішення створити комісію під головуванням міського голови Віктора Анушкевичуса, що досліджуватиме законність скандального будівництва на Галицькій, 126.

Та минув місяць, а рішення, чи буде зведений будинок у зеленій зоні, досі не прийняте. І навіть більше, івано-франківська влада навмисне затягує з вирішенням даного питання.

Таку думку в розмові з кореспондентом «Бліц-Інфо» висловили представники ініціативної групи від мешканців мікрорайону Пасічна, що протестують проти даної забудови.

«Відбулось тільки одне засідання комісії, де перший міського голови Зіновій Фітель говорив про потребу проведення громадських слухань щодо цього будівництва. Та далі справа не пішла. Наступне мало відбутись минулого тижня, та раптово захворів міський голова. А як засідати без голови комісії, тобто пана Анушкевичуса? Прикметно, що «хворь» напала на мера тільки на один день, бо наступного дня він вже знову був на роботі», – кажуть люди.

За інформацією мешканців, також міська влада нарешті направила заяву до Апеляційного суду, щоб скасувати право на оренду даної земельної ділянки.

«Та великої надії на суд не покладаємо, адже для подачі апеляції даються обмежені строки. І вони давно минули. Те, що вони роблять зараз,не інакше, як клоунадою не назвеш. Це тільки затягування часу. Щоб нарешті вирішити це питання, будемо звертатись до прокуратури. А як буде треба, то й до Генеральної напишемо. Цьому будівництву не бути!», – наголошую іванофранківці.