Результат пошуку зображень за запитом "хабар медики"

22 травня, поліцейські спільно з прокуратурою затримали головного лікаря одного із медичних закладів регіону при черговій передачі неправомірної вигоди у завуальованій формі, шляхом оформлення договору добровільного медичного страхування в сумі 2 600 гривень.

У ході документування протиправної діяльності посадових осіб медичного закладу правоохоронці викрили злочинну схему вимагання та отримання неправомірної вигоди від пацієнтів у завуальованій формі шляхом оформлення договорів добровільного страхування медичних витрат у страховій компанії.

В подальшому отримані у такий спосіб кошти легалізовувались через вказану страхову компанію шляхом здійснення закупівлі медичних препаратів у мережі аптек Івано-Франківська.

На даний час, попередньо встановлено, що завдяки вказаній злочинній схемі з початку 2017 року було незаконно отримано та легалізовано понад 1 мільйон гривень.


 

 

 

 

Нагадаємо, нещодвано спіймали на хабарі завідувача відділення обласної клінічної лікарні. Згодом, колеги стали на бік хірурга та надіслали відкритого листа, в якому зазначили, що “лікар мав моральне право отримати подяку”.  

Та провели мітинг під стінами ОДА із гаслами  «Хто тоді вас буде лікувати?»