На популярному відеохостингу YouTube з’явилося відео про те, як франківські патрульні порушують норми закону.

На одній із вулиць Франківська патрульні зупинили порушника ПДР та склали на нього постанову. Чоловік почав вимагати, щоб поліцейський пред’явив свій жетон, проте патрульний просто розвернувся і попрямував до службового авто.

«Я це розцінюю, як відмову підписати постанову», – заявила напарниця патрульного, коли чоловік знову попросив показати жетон.

Водій захотів написати оскарження постанови, проте працівник патрульної поліції пояснила, що з будь-яких питань потрібно звертатись тільки в їхнє управління на Юності, 23.

Коли «порушник» підійшов до службової машини та знову попросив патрульного пред’явити нагрудний знак, той вчергове відмовився.

Автор відео стверджує, що патрульний-«порушник» – напарник Ігоря Харука, який свого часу також фігурував у гучному скандалі. Франківський підприємець змушений був зі своєї кишені оплатити послуги медзакладу за проходження огляду на стан алкогольного та наркотичного сп’яніння. Через що подав до суду на патрульного Ігоря Харука, який його зупинив серед ночі.

Довідково.
Витяг зі статті 20 «Однострій поліцейських» Закону України «Про Національну поліцію»

«На однострої поліцейського розміщується нагрудний знак із чітким зазначенням його спеціального жетона.
Поліцейському заборонено знімати з однострою чи приховувати нагрудний знак, а також будь-яким іншим чином перешкоджати прочитанню інформації на ньому або фіксуванню її за допомогою технічних засобів».