Про це повідомили у Фейсбук-спільноті “Комуналка ІФ”.

“Цікаво, чи це легальна забудова, і куди звертатись за відповіддю? Такого багато на Матейки, поруч буд.59 – те саме.  Думав, що інші будинки надбудовано в “дикі” часи, а це робиться зараз. Знищується краса, перетворюються старі перли на бридкі створіння, на які не можливо дивитися. Просто без ножа ріжуть. Який турист захоче йти таким містом?”, – пише франківець Сергій Козак.

Допис про надбудову зібрав чимало коментарів із різними думками.

Petro Hoi То його будинок, що хоче, те і робе. Розширяється. Такі наші реалії

Стефанія Йосипівна Правильно, це його власність! Але ще є архітектура, чи вписується.

Viktoria Franko Тільки в Україні так нещадно глумляться на старими будинками, що міста архітектурно стають потворними і незатишними. Там балкони доліплять, там поверхи, там досклять як заманеться, там вліплять 10 поверхів замість 5.

Мирослав Вітовский Що краще? Ця облуплена хата, чи після добудови і ремонту- гарний будинок?

Ігор Жураковський Я б сам так робив, якби мав у власності стару хавіру. А у вас тисне жаба панове???

Мирослав Федорків Влада міста, ще починаючи з нульових, власним прикладом дала зрозуміти городянам, що так можна. Невігластво, корупція і некомпетентність призводять до такої ситуації в усіх сферах життя міста. Через це мені, як українцеві, соромно перед поколіннями австрійців, поляків, німців, євреїв та цивілізованих совітів, котрі жили і творили щось у цьому місті. На їхньому фоні ми поводимося як малограмотні, неотесані варвари. Дуже шкода.

Начальник управління генерального плану та містобудівного кадастру Артур Прокіпчук зазначив, містобудівні умови і обмеження не видавалися, пишуть Версії з посиланням на Галку.

“Управлінням архітектури направлено лист в обласне управління архбудконтролю щодо перевірки будівельних робіт, які ведуться на пам’ятці архітектури місцевого значення”, – пише Прокіпчук.