Svitlyk

Звернення на сесії міської ради надав усім керівникам фракцій місцевий координатор громадського руху “ЧЕСНО” в Івано-Франківській області Віталій Світлик. Окрім прохання визначити 10 пріоритетів розвитку міста, активіст попросив надати інформацію про місце знаходження та години прийому громадських приймалень партій та окремих депутатських приймалень.

“Отриману інформацію ми розмістимо на сайті руху “ЧЕСНО” і розповсюдимо у місцевих ЗМІ та соціальних мережах для того, щоб мешканці міста могли звернутись із своїми проблемами до депутатів” – розповів про ініціативу Віталій Світлик.

Таким чином, звернення від фракції ВО “Батьківщина” в Івано-Франківській міській раді підписав Руслан Терешко, від ВО “Свобода” – Роман Онуфріїв, від фракції “Об’єднання “Самопоміч” – Ірина Кулинич, від місцевого “УКРОПу” – Володимир Олійник, а голова фракції Блок Петра Порошенка “Солідарність” Петро Шкутяк взяв звернення на ознайомлення, однак досі не підписав. Від Української Народної Партії, яка не має фракції у міській раді, звернення пообіцяв підписати Віктор Анушкевичус. Оскільки колишній очільник Івано-Франківська був відсутній на останній сесії через сімейні обставини, то пообіцяв особисто зустрітись із координатором руху “ЧЕСНО” у понеділок.

До 10 лютого 2016 року представники руху “ЧЕСНО” планують отримати відповіді на звернення та опрацювати пріоритети, які ставлять за головні депутати чинної міської ради. Результати будуть оприлюднені в березні 2016 року під час публічного форуму у рамках кампанії “Стеж за грошима”.