klus

«15 липня закінчується четверта сесія нової Верховної Ради. Підсумок роботи провальний. Якщо бути точнішим, реальна робота відсутня взагалі. Саме тому четверта сесія повинна стати останньою в історії парламентарів VIII скликання.

Коаліція не спроможна дослухатись до опозиції та разом вирішувати важливі для країни питання. Більше того, вона не може проголосувати навіть за власні ініціативи. Саме тому на їхнє місце повинні прийти нові люди, які зацікавлені в розвитку нашої держави і не ставлять на перше місце власні політичні амбіції» – вважає політик.

За його словами, якщо не провести восени перевибори – громадяни повністю втратять довіру до влади. Бо рішення, які приймаються, ідуть в розріз інтересам суспільства. І якщо так триватиме й надалі, масштабного суспільного обурення не уникнути.

«Війна частково зруйнувала промисловий потенціал країни. Але його ще можна відновити. І це – одне з перших завдань, які мусять стояти перед владою. Розвиток країни першочергово залежить від економіки та благополуччя. Відновивши промисловість, економіка України отримає друге дихання» – переконаний Володимир Клюс.

Також він наголосив, що необхідно повернутись до питання змін в бюджеті 2016 року.

«В бюджет 2016 року необхідно внести зміни для покращення матеріального стану людей та стабілізації ситуації в економічному секторі. Індексація зарплат, пенсій та стипендій, підвищення мінімального прожиткового мінімуму та повернення соціальної підтримки малозабезпеченим верствам населення – те, що необхідно було зробити одразу. Ця влада вирішила не рахуватись з думкою всієї країни, а, отже, її час вийшов…» – резюмував політик.

Володимир Клюс додав, що фракція Опозиційного блоку пропонує конкретний план виходу країни з кризи та повернення миру. Політик також нагадав, що депутати від цієї політичної сили вже готові здати свої депутатські мандати для розпуску Верховної Ради.