Асфальтний завод, який раніше належав місту, а тепер перебуває у приватній власності, цього року дав про себе знати.

За словами експертів, він працює без дозволу на викиди в атмосферу, а мешканці прилеглої території мають серйозні претензії до роботи установки.

— До мене звернулися люди з тим, що на вул. Долинській запрацював асфальтний завод, який спричиняє значні незручності, — повідомив «Вікнам» головний спеціаліст департаменту екології і природних ресурсів Івано-Франківської ОДА Роман Кравець. — Дозволів на викиди в атмосферу він не має. На звернення я виїжджав на місце події — справді, дуже коптить. Особливо це дошкуляє одній жінці, будинок якої розташований неподалік. Зараз — спека й несприятливі метеоумови (у четвер та п’ятницю, відколи почали надходити скарги, був сильний вітер. — Авт.).

За інформацією «Вікон», до Калуша виїжджали спеціалісти із обласної екологічної інспекції. «Вікна» звернулися за коментарем до екоінспекції й очікують на відповідь. Нагадаємо, у січні 2004 року міська рада прийняла рішення про ліквідацію комунального підприємства “Дорожник” і передачу в оренду всієї техніки приватному підприємству “Пімет”.

У 2009 році депутати Калуської міської ради погоджують “Пімету” викуп майна. У тому числі місто продає й асфальтну установку, хоча, згідно зі звітом ПП за 2009 рік, стан асфальтозмішувальної установки визнано задовільним.