Присутні обговорили питання всебічної допомоги постраждалим та їх сім`ям, а саме: надання фінансового, медикаментозного забезпечення, організації відпочинку та оздоровлення дітей.

 

Особливу увагу в своїй діяльності члени Координаційного центру приділили потребі створення реабілітаційного центру для постраждалих під час АТО на теренах області. Присутній на засіданні заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Адамович пояснив, що допомогу в такому центрі зможуть отримати не тільки військовослужбовці, які брали участь у антитерористичній операції, але й члени їх сімей.

 

“Важливим завданням для нас є повернення до звичайного цивільного життя кожного, хто захищав або захищає українську державу на Сході. Для цього потрібно відновлювати їх фізичне здоров`я та психологічний стан. Окрім того, ми не маємо права забувати про сім`ї загиблих, поранених та усіх інших учасників антитерористичної операції. Кожен з них повинен мати можливість отримати допомогу у реабілітаційному центрі” – розповів Сергій Адамович.

 

На даний момент створення реабілітаційного центру знаходиться на етапі підбору відповідного приміщення чи діючої установи, яку за кошти бюджету, благодійників та грантових програм планується обладнати на найвищому рівні, щоб забезпечити максимально можливу допомогу на території Івано-Франківської області.

 

“Найбільш імовірним, на даний момент, виглядає дообладнання і можливе розширення санаторію “Черче” у Рогатинському районі. Установа має досить хорошу матеріально-технічну базу і можливості для розширення, хоч остаточне рішення ще не прийняте”, – підсумував заступник голови обласної державної адміністрації.