nozhi

Так. Усього цього, та чогось більшого. Справжньої винятковості, чогось такого, чого не можна вхопити руками, але що впізнаєш з першого погляду.

Стильний і якісний ніж не поступиться за ефектністю жодному модному аксесуару! Тим більше, що сучасному чоловікові їх залишили не так вже й багато (і поговоріть мені тут ще про те, яка стать насправді пригнічена). Нам більше не можна носити на вулиці панцири чи інші обладунки, шпаги, шаблі, шпори, капелюхи з пір’ям. Добре хоч ножі нам залишили. Та й то з масою застережень.

Не варто випускати цю останню можливість носити з собою щось по-справжньому чоловіче і при цьому гарне.

CH Knives своїми роботами демонструє, що китайські виробники вийшли на найсучасніший, високотехнологічний рівень виробництва. Ось, наприклад, ніж CH 3507 є представником вищого класу без всяких знижок і застережень.

Висока якість збірки, кращі матеріали, стильний дизайн – всі ознаки топового ножа, що називається, при ньому. 

Цей ніж можна віднести до джентльменських або, як ще кажуть, «піджачних» ножів. Його строгий ультрасучасний «металевий» дизайн створює йому образ речі виконаної зі смаком. Його зовсім не соромно дістати в оточенні людей у ​​ділових костюмах. Він не загубиться і не буде виглядати бідним родичем у оточенні люксових елементів обстановки.

На полиці колекціонера він так само може стати гідним уваги експонатом.

Але не тільки аристократизмом вигляду хороший цей ніж.

Його рукоять виготовлена ​​з титанового сплаву 6AL4V. Цей сплав широко використовується в аерокосмічній галузі. З нього виготовляють найвідповідальніші вузли та елементи конструкцій. Чи варто говорити, що й рукоять, що виконана з цього сплаву, буде легкою, міцною, стійкою до корозії і перепадів температур, та виключно надійною? Бекспейсер і низькопрофільна кліпса зроблені з того ж 6AL4V. Рукоять відрізняється високою ергономічністю і витонченістю форм, вона вкрай комфортно лежить в долоні, істотно підвищуючи зручність користування ножем.

Клинок ножа виготовлений з сучасної сталі марки M390 результату праці австрійського концерну Bohler Uddeholm Steel. Ця сталь відома своєю винятковою опірністю ударним навантаженням, корозійною стійкістю і значною тривалістю збереження гостроти ріжучої кромки навіть при активній експлуатації. M390 одна з кращих ножових сталей, і знаходить своє застосування в топових ножах найвідоміших світових брендів.

Вдала форма клинка, в поєднанні зі сталлю M390, наділяє ніж просто винятковим ріжучим потенціалом. Все інше, мабуть, залежить тільки від «прямих рук» власника.

Ніж легко та ефектно розкладається завдяки плавнику-фліпперу. Пара підшипників в осьовому механізмі відмінно справляється зі своєю роботою.

Якість збірки CH 3507 очікувано висока. В наш час, серйозні китайські виробники, завдяки накопиченому досвіду і застосуванню найсучасніших складальних ліній і технологій, стабільно показують високий рівень якості. При цьому ціни на їхню продукцію утримуються на значно меншому рівні, ніж у західних конкурентів. З цієї причини, придбання ножа CH 3507 є одним з найбільш доступних способів стати власником ножа по-справжньому топового, преміального рівня.

Усi ножi CH Outdoor – https://grandway.ua/catalog/nozhi/drugie-brendy/ch-knives/

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!