У Івано-Франківську у жовтні хочуть провести міжнародний марафон

За ідею взявся активіст ініціативи “Тепле Місто” Сергій Караванець.

— Я беруся організовувати на жовтень марафон (або серію забігів: 42 км, 21 км, 10 км, 5 км) в Івано-Франківську для бігунів з усієї України. Усі членські внески будуть спрямовані на допомогу притулку для тварин “Дім Сірка”  — вони вже погодилися залучатися в організацію!  — розповів ініціатор ідеї. — Марафон, зазвичай, — це супер грандіозне дійство, в якому беруть участь тисячі і тисячі людей! На марафони з*їжджаються з інших міста та країн. Так, люди платять немалі гроші, шоб ще й бігати! Але цей пробіг серед армії однодумців є оргазмічним відчуттям! Саме тому, такі заходи здобувають таку скажену увагу! У Києві квітневий марафон зібрав 3400 учасників. І це тільки другий марафон від однієї команди організаторів. І він вже міжнародний!

На думку Сергія Караванця, таким чином, Івано-Франківськ почне відкривати двері для туристів України, шоб вони провели тут більше часу та залишили більше грошей, ніж при пересадках з поїзда на поїзд, та стане частиною великого руху здорового та активного способу життя.

Це не одноразовий захід. У ідеалі марафон має стати щорічним і таким, який буде об’єднувати людей з ближніх країн Європи, а у майбутньому стати і франчизою. Тобто івентом, який будуть організовувати в інших містах України та ближнього зарубіжжя.

За ідеєю має бути втілення. Тому Сергій Караванець шукає, зокрема, організатора, дизайнера, маркетолога, фінансиста, розробника веб-сайту.