news-image: В Івано-Франківську відновлять військовий госпіталь?

 Про це на прес-конференції розповів голова облдержадміністрації Андрій Троценко, пише ЗК.

«Всім військовослужбовцям, які постраждають, будуть поранені в зоні АТО, ми зобов’язані на теренах області створити умови для реабілітації, – зауважив голова облдержадміністрації. – Було озвучено, що зараз міністерство фінансів знайде можливість навіть в умовах скрути передбачити з державного бюджету кошти для реалізації такої програми».

Комплексні заходи означеної програми за дорученням голови облдержадміністрації розроблятимуть у департаменті охорони здоров’я. Ймовірно, що в їх переліку врахують можливості для відновлення функціонування в Івано-Франківську військового госпіталю, – інформує прес-служба голови ОДА.

Крім того, родини прикарпатців, які загинули у зоні бойових дій, забезпечать квартирами та земельними ділянками, повідомив Андрій Троценко.

«Управління Міністерства внутрішніх справ в області буде займатися питанням забезпечення квартир родин хлопців, які загинули в зоні АТО, – поінформував він. – Ми беремо на себе зобов’язання знайти найкращі земельні ділянки».

Вже зараз, розповів Андрій Володимирович, облдержадміністрація розпочала процес виділення землі у районі села Поляниця Яремчанської міської ради, поблизу ГК «Буковель». Керівник виконавчої влади області запевнив: кожна родина того, хто віддав своє життя у зоні бойових дій, отримає і квартиру, і земельну ділянку. На сьогодні 20 прикарпатців загинули, захищаючи Україну від терористів.