Результат пошуку зображень за запитом "харчування у франківському пологовому"

В соціальних мережах часто з’являлися скарги від франківок на харчування в міському пологовому. В інтерв’ю “Галці” головний лікар міського перинатального центру Сергій Стефанко розповів про зміни в закладі.

“З одного боку у нас були скарги на недостатнє харчування, вони мали під собою підстави. Але на мою думку, вони були зінспіровані певними політичними структурами. Бо харчування в 20 гривень на день – типова сума для закладів охорони здоров’я області і України в цілому”, – говорить Стефанко.

Кошти на харчування і медикаменти – це ті видатки, які виділяються з державного бюджету, наголосив медик.

“До цього часу в закладі скарг на те, що в нас якесь не таке харчування, не було. Та й на таке саме харчування в інших закладах ніхто уваги не звертав. А з певним часом, певними людьми одна за одною почали з’являтися скарги в соціальних мережах і тому склалася така громадська думка, що в міському перинатальному центрі харчування гірше, ніж в інших закладах”, – розповідає головний лікар.

Тому від першого серпня рішенням міського голови і міської ради на харчування в міському пологовому додали 380 тисяч гривень. Завдяки цьому видатки на харчування збільшилися до 40 гривень на день.

“Завдяки цьому в нас появилося кожного дня щось з м’ясних продуктів (сардельки, риба та котлети). Збільшилась кількість молочних продуктів, – молоко, сир, сметана”, – додає Стефанко.