В групу увійшли представники забудовників та підрядників, посадовці міськвиконкому, депутати міської ради і громадські активісти.

Себе міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус розпорядженням від 21 квітня, яке оприлюднили на сайті міської ради, призначив головою цієї робочої групи.

Всього до групи, яка буде вирішувати питання по суті щодо розв’язання конфліктної ситуації навколо забудови міського озера в районі вулиць Ленкавського – Південний Бульвар – Гурика в Івано-Франківську, увійшли 24 особи.

З них – 9 громадських активістів: Д. Квасов, М. Кицюк, Н. Голомідова, Ю. Кривень, А. Мицкан, С. Романко, В. Світлик, Т. Случик, В Томашевський.

Решта – посадовці міськвиконкому, депутати міськради та представники забудовника зеленої зони біля озера і підрядника, що веде будівництво.

А саме: З. Фітель, перший заступник міського голови; О. Баран, заступник директора Департаменту містобудування та архітектури (секретар робочої групи); Р.Василюк, депутат міської ради (за згодою); О. Войтичук, депутат міської ради (за згодою); В. Гайдар, директор Департаменту містобудування та архітектури; Р. Гасимов, депутат міської ради (за згодою); Н. Іваночко, директор ТзОВ Розважально-відпочинковий комплекс “Гаразд”; Н. Кедик, начальник юридичного відділу виконкому міської ради; М. Ковальчук, директор ПП “ВАМБУД”; К. Обладан, начальник управління земельних відносин виконкому міськради; Л. Озарко, начальник Держземагентства в Івано-Франківську; С. Оришко, депутат міськради (за згодою); О. Семків, головний державний інспектор управління ДБІ в області (за згодою).

Коли відбудеться засідання робочої групи, наразі невідомо – на сайтах міськвиконкому та міської ради про це офіційно не повідомляється.

Наразі будівництво на ділянці, яку орендував депутат міськради, підприємець Ріяфет Гасимов,продовжується, незважаючи на те, що термін її оренди вийшов.

Як вже повідомляв, що франківські активісти, які об’єдналися в рух “Вільне озеро”, намагаються зупинити забудову рекреаційної зони біля озера в міському парку.

Конфлікт довкола будівництва розгорівся після того, як комісія з узгодження спірних питань щодо генерального плану Івано-Франківська дозволила багатоквартирну житлову забудову території міського озера зі сторони вулиць Ленкавського та Гурика. Незважаючи на те, що земельна ділянка вважається рекреаційною і має статус громадської забудови.