Боєчко Василь

“Всі ми ходим під чортом, під Богом”, – каже на записі розмови депутат Василь Боєчко. Про це пишуть Версії з посиланням на Типовий Йовбак. 

“Знаю, що в БЮТі є багато порядних людей. Знаю Сергій Радиш, як порядну людину, який достойно представляє наш район в обласній раді, але сумно, що на його місце прийшов @Василь Боєчко, який позорить Косівську райраду. Переконаний, що в Черганівці є багато хороших людей, але виборці обрали собі людину, яка поклоняється чорту(((. Думаю, що людям необхідно добре придивитись до свого “вибору” На відео до Volodymyr Baraniuk підійшов депутат і вимагав вибачитись. Дивіться, що в нього з цього вийшло. Ну і запис де депутат розповідає про свого чорта.

Думаю депутатам Косівської районної ради треба дбати про свій імідж і “переговорити” з своїм колегою”, – вважає автор відео, косівський активіст Назар Александрук.

Нагадаємо, раніше  депутат райради від Батьківщини та заодно відомий в місті екс-директор часів Януковича Василь Боєчко в явно нетверезому вигляді на автомобілі прибув до Косівського Відділку Поліції, щоб заявити про злочин та “перевіряти роботу органу”. Утім, “попався” на відео журналісту Александруку.

Згодом відбулась телефонна розмова Александрука з Боєчком.