Для чого потрібні мікрокредити

Отримавши мікрокредит, можна вирішити термінові фінансові проблеми: позичити кошти до зарплати, купити недорогу річ, сплатити витрати, які не можуть чекати. Саме тому тисячі людей по всій країні користуються такою послугою.  За допомогою сервісу Cashinsky.UA позичальники в Івано-Франківську можуть оформити кредит онлайн та заощадити час, адже не потрібно збирати безліч довідок та документів, проходити бюрократичні процедури.

Які умови отримання мікрокредиту

Завдяки сервісу Cashinsky всі охочі можуть взяти кредит у Франківську без будь-який додаткових  бюрократичних процедур. Функціонал сервісу зручний та інтуїтивно зрозумілий, а завдяки підказкам навіть недосвідчений користувач зможе легко розібратися за короткий проміжок часу.

Взяти кредит в Івано-Франківську можна на таких умовах:

  • ставка – від 0,01%;
  • період – від 5 до 30 днів;
  • сума – від 800 до 10 000 гривень.

Як отримати мікропозику

Процедура отримання кредиту онлайн на карту в Івано-Франківську дуже проста і складається із трьох етапів:

  • Реєстрація. Новим клієнтам необхідно скористатися кредитним калькулятором для розрахунку переплати. Потім потрібно натиснути на кнопку «Оформити заявку», ввести email та пароль.
  • Подача запиту. В особистому кабінеті рекомендується відразу заповнити анкету та верифікувати банківську карту. Останнє необхідно для відправки кредиту саме на ваш рахунок. В Івано-Франківську заявку на позику можна подати в будь-який час.
  • Отримання готівки. На розгляд заявки йде 14 хвилин в середньому. Якщо прийде позитивна відповідь, гроші буду на карті вже через кілька хвилин.

Інші переваги мікрокредитів

Окрім можливості вирішити термінові фінансові проблеми, про які ми вже згадували, у мікрокредитів є й інші плюси, які не є очевидними відразу. Деяким вони не важливі, але багатьом будуть дуже корисні. Статистика нещадна: зіпсована кредитна історія – дуже поширене явище серед позичальників.  Через це жоден банк не хоче зв’язуватися з такими клієнтами. І це тільки через те, що позичальник колись не зміг вкластися в графік повернення коштів чи сплати штрафу.

Багато хто з таких позичальників не проти знову отримати  банківський кредит. Вони готові виплачувати його сумлінно. Але через зіпсовану кредитну історію банки не хочуть співпрацювати з такими клієнтами. Тут на допомогу прийдуть сервіси, які надають мікропозики.