Не встигло ВО”Свобода” очуняти від минулотижневих скандалів з побиттям громадських активістів та звинувачень у співпраці з комуністами, як партію спіткав черговий скандал.

В редакцію “Інформатора” потрапило фото, на якому зображено народного депутата України від ВО”Свобода”, в минулому – першого заступника міністра охорони здоров’я Святослава Ханенка. Нардеп позує перед камерою невідомого фотографа абсолютного оголений.

Поки ВО”Свобода” декларує високоморальну лінію своєї партії та засуджує будь-які натяки на еротику, її член похилого віку позує перед камерою, не приховуючи (вибачте за каламбур) навіть член.

Залишається тільки сподіватися, що пан Ханенко не підготував це фото для неповнолітніх хлопчиків та дівчаток.

ОНОВЛЕНО 09:30: Наш інформатор у Верховній Раді, побачивши фото, повідомив, що світлина оголеного Ханенка зроблена в …його кабінеті у Комітеті з питань охорони здоров’я Верховної Ради України

P.S. Редакція “Інформатора” перед публікацією надала це фото спеціалісту, який після перевірки підтвердив, що це натуральна світлина, а не монтаж.

Також ми звернулися до нашого читача, який надав це фото, з проханням повідомити, де і за яких обставин воно було зняте. Чекайте на нові подробиці на “Інформаторі”.