Прикарпатський нардеп від "Слуги народу" Зіновій Андрійович взяв помічником  чиновника часів Януковича, який за даними ЗМІ, був в люстраційному списку |  VERSII.IF.UA | новини Івано-Франківська та Івано-Франківської області  ONLINE | головні теми

Він записав відеозвернення в якому подякував виборцям.

“Вчора був відповідальний день. Я вас не підведу. Дякую тим, хто не голосував за мене, однак, зробив свій вибір. Маючи великий досвід роботи, докладу максимум зусиль та зроблю все можливе, щоб громада стала успішною та фінансово спроможною”, – відзначив Зіновій Андрійович.

Довідка.

Зіновій Мирославович Андрійович 27 березня 2006 року вперше обраний міським головою Надвірнянської міської ради.

21 липня 2019 року на позачергових виборах народних депутатів Верховної Ради України обраний народним депутатом Верховної Ради України IX скликання від політичної партії «Слуга народу» на одномандатному виборчому окрузі № 87 (місто Яремче з населеними пунктами Яремчанської міської ради, Надвірнянський район, частина Богородчанського, частина Коломийського районів). На час виборів: Надвірнянський міський голова, проживає в місті Надвірна Івано-Франківської області. Безпартійний.

Член Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!