Маркіян та Ольга Галабали

Маркіян Галабала отримав право дорадчого голосу у ЦВК.

Чоловік франківської депутатки від партії “Воля” Ольги Галабали після Революції гідності був призначений заступником голови Тимчасової комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції при Вищій раді юстиції, тож залучався до «чистки» судової системи.

Представляв інтереси родин Небесної сотні. Також Галабала був захисником Михайла Саакашвілі, коли того підозрювали у створенні злочинної організації за гроші Сергія Курченка, пишуть Версії.

Маркіян Галабала претендує на посаду судді Вищого антикорупційного суду.

Проте 10 січня на третьому засіданні Громадської ради міжнародних експертів його внесли до списку “сумнівних кандидатів”, доброчесність та професійність яких розглянуть на спільному засіданні із Вищою кваліфікаційною комісією суддів.

Маркіян Галабала представлятиме в ЦВК інтереси “епатажного” мільйонера Ігоря Шевченка, який першим серед українських політиків зареєструвався кандидатом в президенти. 

48-річний Ігор Шевченко йде на вибори президента України як самовисуванець. Він працював міністром екології за квотою партії “Батьківщина”, в уряді “камікадзе” Арсенія Яценюка. У липні 2015-го Верховна Рада звільнила його з посади за поданням прем’єра через “неналежне виконання обов’язків” і “корупційні дії”. Шевченка підозрювали в лобіюванні інтересів деяких українських олігархів. 

Президентська кампанія Шевченка вже відзначилася епатажними витівками. На початку року він розпочав акцію з пошуку дружини: розмістив білборди “Хочеш стати дружиною президента?” вздовж найжвавіших трас та запропонував потенційним кандидаткам заповнити анкету на власному сайті.

А 24 січня Ігор Шевченко провів у Давосі “операцію шапка” – кандидат у президенти похвалився у соцмережі, що на економічному форумі у Швейцарії взяв чотири безкоштовні шапки замість одної. А потім з “боєм” дістав ще одну.  “Давоські трофеї” здобував для друзів.

Операція «Шапка»Мій вчорашній пост про шапку викликав шквал емоцій та прохань від друзів привезти їм таку саму у подарунок. Так, таку шапку можна взяти безкоштовно, але лише одну. Я б не був Шевченком аби не вдався до "шапкових махінацій" заради друзів. Прокинувся о 6 ранку і пішов за шапками, але вже на цю годину бажаючих стати щасливими власниками чудової блакитної шапочки було досить багато. Відстоявши в черзі я взяв зразу 4 (чотири) шапки, більше совість не дозволила. Відійшов 10 метрів і зрозумів, що мало взяв). Повернувся взяти ще, але не тут то було. Невідомо звідки з'явився охоронець і ледь мене не арештував). Сказав, що я вже взяв достатньо і мушу йти геть. А я б не був українцем якби не заперечив йому і повернув ситуацію на свою користь. В результаті складних дипломатичних перемовин він "дозволив" мені взяти ще одну шапку, але за умови, що він цього "не бачить". Він демонстративно відвернувся, а я типу нишком взяв шапку. От так, на що тільки не підеш заради друзів!Про мої шапкові пригоди дівіться на відео нижче).

Опубліковано Igor Shevchenko Середа, 23 січня 2019 р.

Через це кандидата в президенти почали порівнювати з президентом – втікачем Віктором Януковичем.

“Віктор Федорович із заздрістю спостерігає з Ростова …”, – жартують у соцмережах.
“Янукович отримав 13 рочків. Ігорю Шевченку варто задуматися над своєю поведінкою”, – коментує блогер Антон Ходза.