Результат пошуку зображень за запитом "кома лікарня"

Про це пишуть місцеві ЗМІ.

В прикарпатській поліції теж надали офіційний коментар, щодо чоловіка, який їхав автобусом в Польщу і не доїхав, бо нібито його висадили водії.

Отож, поліцейські дійсно були на місці події. Їх рятувальники попросили виїхати, пишуть Версії з посиланням на Правду іф.

Як з`ясувалося, вказаний автобус зламався неподалік с. Задністрянське (Галицький р-н). З Франківська по пасажирів виїхав інший автобус.

“Пасажири з речами пересіли. Один чоловік-пасажир встиг так напитися, що йти самостійно не міг йти. Йому викликали швидку медичну допомогу. Останні і забрали чоловіка. Його речі “поїхали” до кордону. Але на кордоні пасажири заберуть власні речі, а сумка, що залишаться, приїде до Франківська в тому автобусі, який повертатиметься з Польщі в Україну”, – повідомила прес-секретар ГУНП в Івано-Франківській області Лідія Бойко.

Дружина цього чоловіка знає про все. Спілкувалася з правоохоронцями. Чоловіка вже не потрібно розшукувати. Щодо водіїв , то насильно чоловіка із автобусу вони не викидали. А інформація, яка була напередодні поширена у ЗМІ не зовсім відповідає дійсності.

Чоловік зараз у Бурштинській лікарні. За повідомленнями ЗМІ він у комі.