Про це Ярослав Дарвай заявив 12 липня на презентації чергового відеопродукту творчого проєкту “ТвійФранківськ”, присвяченого унікальним історіям про місто, його мешканців та їхні цінності.

Ярослав Дарвай розповів, як 7 років тому започаткував практику надання безкоштовних юридичних консультацій мешканцям Івано-Франківська.

“Я зрозумів, що не всі люди, які звертаються по юридичну допомогу, мають змогу оплатити недешеві юридичні послуги. Тоді я вирішив один раз на тиждень займатися таким соціальним проєктом, тобто надавати безкоштовну юридичну допомогу всім, хто до мене звертається”, – відмітив Ярослав Дарвай.

За час існування громадської ініціативи за безкоштовною юридичною консультацією звернулося кілька тисяч франківців. Серед них була і Євгенія Катеринюк.

“Знаю пана Ярослава дуже давно. В житті своєму стикнулась з досить великими проблемами зі здоров’ям, були потрібні великі кошти. Я не знала, куди звернутись? Врешті звернулась до пана Ярослава. Він мені неодноразово допоміг з коштами для лікування. Також була ще одна ситуація: в мене загинули батьки і потрібно було оформити спадщину. Я не знала, куди звертатися, що робити з цими документами? Він мені надав повністю безкоштовну консультацію і допоміг оформити документи і це все переоформити. Це безмежно щира, проста, відкрита і добра людина”, – розповідає Євгенія Катеринюк.

До громадської приймальні Ярослава Дарвая франківці звертаються з найрізноманітнішими проблемами.

“На сьогоднішній день вже близько року я займаюся такою діяльність в офісі ОСББ “Берізка” на вул. Молодіжній. І до мене один раз на тиждень приходять люди з різними питаннями. Звертаються люди, яких незаконно звільнили з роботи, звертаються люди, яким не призначили або призначили замалу пенсію, звертаються люди, які під час карантину втратили роботу. Всіх стараюся вислухати підтримати і допомогти”, – відмічає активіст.

Також Ярослав Дарвай вже більше 5 років очолює “Зелене господарство” – підприємство, яке займається озелененням Івано-Франківська.

“Я хочу, щоб озеленення нашого міста не відбувалося по залишковому принципу. В мене є великий досвід в цій сфері. Я знаю, як це змінити. Наше місто гідне бути зеленим, європейським, красивим та квітучим. Саме тому я йду до Івано-Франківської міської ради “, – резюмує Ярослав Дарвай.

Кандидат балотуватиметься від команди УДАР Івано-Франківськ.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!