“Нащо тобі спортклуб, коли можна валятись після горілки?”

Користувач Geo (Георгій) на форумі сайту “Українська правда” за допомогою простих метафор пояснив, чим відрізняється Митний союз від Європейського.

Всі спроби Росії відрадити Україну від асоціації з ЄС для мого вуха звучать приблизно так:

– Вася, ти розумієш, що буде, якщо ти купиш цей чортовий членський квиток у цей смердючий спортклуб? Все. Капець. Ти нам не друг тепер. Взагалі, розумієш? Бухати ми з тобою не будемо, Вася. Більше ніколи не будемо. До тебе хоч доходить це? Ні вранці, ні вдень, ні ввечері … ні вночі. Ніколи! Не буде більше для тебе нашій теплій і душевній компанії, де ми всі могли розкуто посидіти, поспілкуватися по душах, побухати, поригать і повалятися, де захочеш. Свобода і наша дружба для тебе, Вася …. закінчилася.

Тепер тебе чекають важкі часи. Тренажери, дисципліна, фізичні навантаження і тренер – звірюка. У резуьтат ти отримаєш інфаркт передчасний від душевних мук і крепатуру на все життя! У тебе ж здоров’я ніякого, що б спортом займатися!! Ти подивися на себе! Синці під очима і руки трусяться! Куди тобі фізичні навантаження! Ти ж здохнеш! І врахуй, ми до тебе не прийдемо на допомогу, як у старі, добрі часи з холодненької пляшкою горілочки і ірискою. Ти тепер нікому не потрібен. І з тебе витягнуть всі гроші. Раніше на ці гроші ти міг пробухали місяць і отримати масу задоволення і позитиву, а тепер? Поламати життя заради тренажерів? Ти, Вася – ідіот.

Схаменися, Вася!