ставки на кіберспорт в Україні

ставки на кіберспорт в Україні

І ця  цифра щороку тільки зростатиме.

Ось основні причини, чому ставки на кіберспорт можна вважати найкращою формою спортивних ставок.

  1. Тут багато грошей, які можна та слід вигравати

Щоб зрозуміти, чому майбутнє кіберспорту та ставок на нього виглядає настільки яскравим, тоді вам потрібно лише подивитися на величезний приріст доходів та переглянути цифри у цій галузі за останні роки. Це найбільш красномовний показник. Так, до прикладу дохід від ринку ставок на кіберспорт у 2015 році становив 24 мільйони американських доларів. У 2020 році цей показник вже становить 1 мільярд 810 мільйонів американських доларів. Зростання більш, ніж у 75 разів.

Букмекерська контора Gorilla пропонує ставки на кіберспорт в Україні. Вона вийшла на ринок спортивних ставок відносно недавно. При цьому вже встигла зібрати навколо себе значну аудиторію відданих користувачів, які оцінили переваги цієї БК.

Однією з головних особливостей цього букмекера є те, що на ньому доступні ставки на кіберспорт в Україні, що має зацікавити молодих користувачів, які цікавляться можливістю заробітку у цій популярній сфері. На даний момент БК Gorilla приймає ставки на чотири найпопулярніші кіберспортивні дисципліни, найпопулярніші серед яких CS:Go, Dota 2 і FIFA.

  1. Популярність постійно зростає

Ще раз доказ цього твердження – у фактах. За останні 5 років спостерігається бурхливе зростання  аудиторії, яка переглядає змагання із кіберспорту, бере участь у них та робить ставки. Світові чемпіонати із популярних ігор приваблюють мільйонну аудиторію та спонсорів, котрі вкладають чималі кошти. До прикладу, проведений у 2016 році світовий чемпіонат League of Legends мав призовий фонд  6,7 мільйона доларів, більше 43 мільйонів глядачів спостерігали за турніром.

  1. Звичайні люди стають надзвичайними героями

У традиційних ставках на спорт люди не відчувають такої емоційної прив’язаності до спортсменів-зірок, які мають багатомільйонні зарплати, можуть позволити собі практично все. Прості люди, що роблять ставки, відчувають себе з іншого світу. Краса кіберспорту полягає в тому,  що звичайні люди «з вулиці» можуть стати зірками кіберспорту, за яких вболіватимуть мільйони глядачів по всьому світу.  Звичайний хлопець, який працював від 9 до 5 в продуктовому магазині, а потім проводив вечори, відточуючи свої навички Dota 2. Завдяки кіберспорту вони здобувають популярність  і прихильність таких же простих людей.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!