Результат пошуку зображень за запитом "декомунізація"

Прикарпатці нарікають на побілку вапном бордюрів в місті, незважаючи на “жахливий стан доріг, відсутність належних каналізаційних систем, обдерті фасади багатоповерхівок”.

“…На депозитних рахунках Снятинської міської ради більше 20 мільйонів гривень. Напевно збиток грошей на рахунках такий, що мерові нікуди їх дівати і він «відновлює» інші традиції «світлого минулого».

Це дивно, попри пояснення екологів про те, що побілка вапном дерев є недоречним обробленням дерев від шкідників, оскільки для застосування його як антисептик необхідно вапно змішувати із жовтою глиною.

Та побілка дерев ще куди не йшло, а ось побілка бордюрів вздовж дороги в місті Снятин як на мене – злочин. Це явне «розтрінькування» коштів громадян міста та ще й з метою наживи. Адже ця побілка до першого дощу і тисячі гривень спливуть у болото. Але тут як на мене дійсно є ознаки злочину, це вапно десь купляють і не виключено, що влада до цієї торгівлі має відношення, продається в Снятині точно.

Таким чином забувши про те, що у Снятині жахливий стан доріг, відсутність належних каналізаційних систем, обдерті фасади багатоповерхівок – мер білить бордюри, купляє стару поломану спецтехніку та інше.

Є запитання до керівництва Pайдержадміністрації, що зроблено для того, щоб перевірити мера правильність використання грошей громади? Скільки ще цей міський голова буде порушувати Законодавство, чому у нього на керівних посадах (замів та помів) недолугі родичі та друзі, чому «розтрінькуються» людські гроші?”, – пише у соцмережі Олена Кулинюк.

Як відомо, звичка фарбувати у білий колір дерева і елементи міського благоустрою точно існує тільки у країнах колишнього СРСР і з’явилась за часів Радянського Союзу. Тож замість створення тимчасового «жкг-арту», варто робити якісне мощення на тротуарах, яке буде служити місту десятиліттями.