Жодні фінансові накопичення чи статки не будуть нічого варті для людини, котра втратила здоров’я та серйозно захворіла. Основним для неї стане якнайшвидше одужання та повернення до повноцінного життя.

У сучасному світі кожен з нас піддається величезній кількості негативних факторів, що згубно впливають на наше здоров’я. Зміна стилю життя, зниження рухової активності, підвищення рівня забруднення, емоційне та психічне виснаження, шкідливі звички та нездорова їжа – все це щоденно підриває наше здоров’я та будь-якої миті може спровокувати найрізноманітніші захворювання.

Медичні витрати, пов’язані з лікуванням  захворювань, швидко зростають. Інколи людині не під силу самотужки справитися із витратами на лікування. Для того, щоб убезпечити себе та захистити свої фінанси від колосальних витрат, необхідно подбати про медичне страхування.

Придбавши страховий поліс, ви забезпечуєте собі у майбутньому покриття витрат на госпіталізацію та лікування.

В Україні медичне страхування тільки набирає популярності. Багато наших співвітчизників (у тому числі і працедавців) через брак чи відсутність знань та кваліфікованої інформації не усвідомлюють важливості медичного страхування.

Що передбачає  медичне страхування?

Добровільне медичне страхування від страхової компанії VUSO – це турбота про себе, своїх близьких та співробітників. Воно надає впевненість у завтрашньому дні та гарантію отримання якісного медичного обслуговування у разі виникнення такої потреби. Здоров’я – це найвища цінність і піклуватися про нього слід заздалегідь. Убезпечте себе завдяки медичному страхуванню, яке включає:

  • невідкладну медичну допомогу та госпіталізацію;
  • стаціонарне та амбулаторне лікування;
  • організація та доставка медикаментів;
  • стоматологія;
  • профілактичні та лікувальні процедури (масаж, басейн, вітамінізація)
  • професійна медична підтримка для всіх застрахованих та їхніх сімей

Основні переваги медичного страхування:

  1. Покриття медичних витрат. Основну мету медичного страхування з точки зору людини, що застрахувалася, можна охарактеризувати, як отримання якісного медичного обслуговування, не витрачаючи шалених коштів. У разі настання хвороби, ви зможете зосередитися на якнайшвидшому одужанню, а не думати про величезні суми, які вам доведеться витратити на лікування. Про це подбає ваша страхова компанія.
  2. Покриття від захворювань, що становлять суттєву небезпеку життю. На сьогодні страхові провайдери пропонують страхування від критичних захворювань – як окремий план.  Такий страховий поліс забезпечує захист від небезпечних для життя захворювань, таких як ниркова недостатність, трансплантація кісткового мозку, інсульт та втрата кінцівок. Після діагностування будь-якої з критичних захворювань із заздалегідь визначеного списку вашого страхового плану, ви маєте право отримати одноразову суму. Ця сума може бути використана для покриття витрат на лікування, щоденних витрат та будь-яких інших фінансових зобов’язань.
  3. Безготівкові розрахунки. На сьогоднішній день багато страхових компаній пропонують можливість безготівкових розрахунків. У такому режимі вам не доведеться здійснювати жодних виплат власною готівкою. Витрати на госпіталізацію та лікування оплачуються між вашим страховиком та медичним закладом. Це дуже зручно та дозволяє зосередитися на процесі одужання та не займатися фінансовими клопотами.