реклама

Чи варто реєструвати сайт з доменом com

реклама

Доменну зону .com заслужено називають однією з найважливіших в Інтернеті. ЇЇ створили в далекому 1984 році. На сьогоднішній день ця зона налічує більш, як 54 млн доменних імен. Саме в домені .com діють найбільш відвідувані онлайн-ресурси та відомі бренди. Зареєструвати таке доменне ім’я не просто комфортно, але й солідно. Особливо це актуально для фірм, що взаємодіють з іноземними клієнтами та партнерами. Оскільки зону створено, в першу чергу, для бізнесу, її використовують мільйони організацій по всьому світу.

Переваги та недоліки використання домену .com

Кількість бажаючих зареєструвати домен com зростає щодня. Це пов’язано з цілим переліком його плюсів:

  • Можна реєструвати IDN-домени, тобто, національною мовою.
  • Забезпечує статусну та впізнавану веб-адресу.
  • Імена добре запам’ятовуються і сприймаються на слух.
  • Відсутні обмеження щодо реєстрації.
  • Пріоритетність у видачі пошуковими системами.
  • Домен . com підходить для сайтів, що мають будь-яку направленість. Це хороший варіант для персонального блогу, сайту-візитівки, інформаційних та комерційних ресурсів.

Єдиний недолік .com – мінімальний відсоток вільних, незареєстрованих імен.

Як обрати доменне ім’я

Під час вибору назви необхідно враховувати багато факторів:

  • Вивчайте ринок. Дізнайтесь, які доменні імена зараз використовують у сфері, що вас зацікавила. Важливо обрати варіант, не схожий на ті, що вже існують. Інакше якщо людина припуститься помилки під час написання, вона потратить на сайт конкурента.
  • Враховуйте можливі неточності. Краще обирати легке доменне ім’я. Добре, коли написання й вимова є аналогічними.
  • Краще відмовитись від дефісів та цифр. Люди не завжди розуміють, чи потрібно писати дефіс в назві. Наприклад, почувши назву сайту md-fashion.com., люди може не здогадатись, який варіант написання обрала компанія, й написати адресу сайту некоректно. Числа також викликають у користувачів сумніви. Вони не завжди розуміють, треба писати 1 чи odyn.
  • Зареєструйте додаткові домени. Щойно сайт стає відомим, конкуренти реєструють схожі імена, відбираючи частину відвідувачів і ймовірних покупців. Аби уникнути цього, самостійно зареєструйте додаткові домени: з помилками, схожі за вимовою, з дефісами, що розділяють словосполучення, в інших доменних зонах.

Пам’ятайте, що доменне ім’я – це шлях користувача до вашого веб-ресурсу. Воно багато може розповісти про діяльність компанії, привабити потенційних клієнтів. 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Допоможіть добровільним внеском українським журналістам

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Ще новини

Уряд виключив Долинський індустріальний парк з державного реєстру

Кабінет Міністрів України прийняв рішення про виключення чотирьох індустріальних парків, включаючи “Перший еко-індустріальний парк” міста Долина на Івано-Франківщині, з офіційного реєстру через невідповідність законодавчим вимогам щодо функціонування таких об’єктів.

ПЕРЕГЛЯНУТИ
Коломийський оперний співак Микола Губчук виступив на відкритті українського балу у Відні

Коломийський оперний співак Микола Губчук виступив на відкритті українського балу у Відні (відео)

Микола Губчук, художній керівник Коломийської філармонії імені Олександра Козаренка, відкрив своїм виступом Віденський український бал, який цьогоріч був присвячений збору коштів для реабілітаційного центру в Бережанах.

ПЕРЕГЛЯНУТИ

Куди піти з дитиною в Івано-Франківську?

Зустрічайте розважальну програму у дитячому розважальному ЧУБІ БУМ на тиждень 24.02 – 02.03 

ПЕРЕГЛЯНУТИ