Як стало відомо з ухвали Шевченківського райсуду Львова від 13 квітня 2016 року, в 2015 році Департамент містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації уклав угоди на суму майже 40 млн гривень з фірмою «Брати КІП», за які фірма повинна була закупити залізобетонні плити і лісоматеріали . Потім фірма уклала угоди субпідряду із місцевою фірмою «Глобалкарпати-Еко» на 17 млн. гривень, пишуть Версії з посиланням на 1i.com.ua.

В ході проведених заходів встановлено, що відповідно до усної (негласної) вказівки керівництва ОДА, суб’єктами господарської (підприємницької) діяльності області частково надано за власний рахунок найману робочу силу яка виконувала роботи з будівництва фортифікаційних споруд в Донецькій області окрім того окремими суб’єктами на рахунок ТОВ «Глобалкарпати-Еко» перераховано грошову благодійну допомогу в сумі від 100 до 600 тис. грн. при цьому ТОВ «Глобалкарпати-Еко» в актах виконаних робіт відобразило ці роботи як виконані товариством особисто та отримало з бюджету зазначені кошти.

Також встановлено, що за вказівкою керівництва Івано-Франківської ОДА кожен держлісгосп області з метою виконання робіт, а саме спорудження укріплень з лісодеревини, направляли своїх працівників в Донецьку область при цьому забезпечуючи їх бензопилами, цвяхами та продуктами харчування, однак ТОВ «Глобалкарпати-Еко» в актах виконаних робіт відображено ці роботи як виконані товариством особисто та отримано з бюджету зазначені кошти які в подальшому через ряд фіктивних підприємств конвертовано та привласнено.