“Загалом було зроблено 640 експрес-тестів, з них 187 – позитивні, і більшість очікує на підтвердження ПЛР-діагностики. Якщо по лікарнях, то центральна міська клінічна лікарня – 104 позитивні, міська клінічна лікарня № 1 – 68, міський пологовий будинок – 7, Центр первинної медичної допомоги – 8 позитивних результатів. Є п’ять тяжких пацієнтів на штучній вентиляції легень. Є позитивна тенденція: 45 осіб із позитивними експрес-тестами вилікувалися, і вони сьогодні перебувають у себе вдома на самоізоляції”, – повідомив міський голова Руслан Марцінків, пишуть Версії з посиланням на Суспільне.

Міський голова запевнив, що за минулу добу у медичних закладах міста не помер жоден франківець. Також є зрушення у питанні прискорення лабораторного діагностування пацієнтів.

“Маємо приємну новину, ми все-таки цього досягли разом із міськими головами інших міст. Вчора було ухвалено рішення, правда, ще не маємо самого наказу, але є публічна заява головного санітарного лікаря України про те, що дозволять у приватних і в інших лабораторіях робити ПЛР-дослідження”, – розповів Руслан Марцінків.

На загальнодержавному рівні ще мають розробити механізми підтвердження результатів досліджень, які робитимуть в інших лабораторіях.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!