За добу у міські заклади госпіталізували 15 хворих із підозрою на захворювання. Про це у щоденному онлайн-зверненні повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Із 15-ти нових пацієнтів 13-ох ушпиталили у центральну міську клінічну лікарню, у міську клінічну лікарню № 1 – двох хворих, пишуть Версії з посиланням на Суспільне.

“Маємо в Івано-Франківську 450 підтверджених випадків коронавірусу, але насправді хворих є набагато більше, щоб ви розуміли. Тому що, не всі вчасно діагностуються, легкі випадки не завжди діагностуються”, – каже міський голова Івано-Франківська.

Загалом у міських закладах охорони здоров’я перебуває 181 людина. У центральній міській клінічній лікарні лікується 134 хворих, шестеро з яких лежать у реанімації, у міській клінічнуй лікарні № 1 – 47 людей, четверо – у реанімації.

Також у обласній клінічній лікарні перебуває вісім пацієнтів із Івано-Франківська, у обласному легеневому диспансері – 11.

У Центральній міській клінічній лікарні 21 пацієнт на кисневій підтримці, з них одна жінка перебуває на штучній вентиляції легень, ще одна – на СІПАПі. У міській клінічній лікарні № 1 14 людей перебувають на кисневій підтримці, двоє дихають з допомогою СІПАПів.

Станом на 9:00 п’ятого червня у Івано-Франківську зафіксували 38 летальних випадків з COVID-19, ще по трьох очікують результати полімеразно-ланцюгової реакції.

“Зважаючи на те, що сьогодні вже відбувається помякшення, і це вірно, умов карантину, фактично відкрилися ресторани та кафе. Відсьогодні дозволена така діяльність. Хочу звернути увагу, все таки, на безпеку. Давайте, у приміщеннях користуватися масками та дезінфекторами. Це зараз дуже важливо”, – сказав Руслан Марцінків.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!