Про це йшлося під час брифінгу в ОДА 26 березня.

Як зазначив головний санітарний лікар області Руслан Савчук, підтвердження COVID-19 отримав і місцевий священник, з Надвірнянщини, який у стані середньої важкості, але його здоров’я покращується.

“Богослужінь останнім часом він не проводив. Була лише невеличка хода. Контактне коло осіб визначене”, – сказав Савчук.

Один з інфікованих – поліціянт міського відділу з Івано-Франківська, котрий контактував з родиною загиблої від коронавірусу 56-річної франківки. Чоловік у стані середньої тяжкості. У його колеги вірусу не виявили, але вона продовжує перебувати під наглядом лікарів, пишуть Версії з посиланням на Галку.

“Інша поліцейська, яка була з ним тоді в одній групі і надавала допомогу по тій екстреній допомозі, щоб госпіталізувати наші перші випадки, по ній лабораторно від’ємний результат дослідження, але вона також перебуває на самоізоляції”, – сказав Голубош.

Керівник поліції Прикарпаття Володимир Голубош повідомив, що нині експрес-тестування пройдуть 20 колег правоохоронця, в якого виявили коронавірус. Також провели дезінфекцію де він бував.
Голубош звернувся до прикарпатців, котрі повернулися з-за кордону, дотримуватися самоізоляції, аби поліція не займалася їхнім постійним контролем в час, коли потрібно посилено стежити за законністю в регіоні.

 

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!