Результат пошуку зображень за запитом "свині"

Мешканці села Калуського району роками ведуть війну зі свинофермами «Даноша». Говорять, відтоді, як на їх землях господарює данська компанія, що від них одні проблеми розбиті дороги, потріскані стіни у будинках та сморід. Жінка каже, що звернулася від імені односельців, пишуть Версії.

“Наше маленьке село просить дати нам жити”. У наших криницях зникла вода, бо фірма видобуває 500 кубометрів у добу. Ми звертаємось починаючи від 2009 року і піднімаємо питання щодо проти родширення території. Ферма побудована в суперечку санітарних норм. Хочуть звести утилізатор для свиней, на що компетентні служби дозволу не дали. “Даноша” зробила дорогу на наших паях. На свинофермі немає ні фільтрів, ні нормальних стоків та всі відходи йдуть на поля людей. Ми хворіємо від алергії. Криком і словами не вирішимо проблеми. Чому закриваєте очі на геноцит нашого села? Ви забираєте у нас повітря і воду. Прошу долучіться до порятунку нашого села”,- звертається мешканка села Марія.

“Там не виявлено тих фактів, які є у звернені, підприємство працює легально”, – зазначає представниця фірми. Також конфлікти регулюють між громадаю та компанією “Даноша” Всесвітній банк.

На комісії повідомили, що екологічна інспекція виявляла там недоліки і склала відповідні приписи. Є результати моніторингу рівня води у криницях, кажуть, там все у нормі. “Будівельних робіт від “Даноші” немає, вони до нас не звертались і відповідно експлутації не ведуться.

Наданий час немає підстав виходити на перевірку”, – говорить представниця держаржбудінспекції. Члени комісії вирішили надіслати підприємству чіткі питання щодо його роботи і, ймовірно, організувати виїзне засідання на об’єкт. Також слід перевірити, чи фірма виконує приписи екоінспекції.