За даними Головного управління статистики в Івано-Франківській області загальна сума невиплаченої заробітної плати на підприємствах, в установах, організаціях обласного центру упродовж липня п.р. збільшилась на 3,5% і станом на 1 серпня 2013р. становила 7,9 млн.грн. або 69,4% загальної суми заборгованості по області.

Найбільше заборгували своїм працівникам промислові підприємства (69,9% усієї суми боргу), організації що здійснюють професійну, наукову та технічну діяльність (13%), будівельні організації (12,5%).

Більше двох третин загальної суми боргу (69,4%) припадає на економічно активні підприємства, 30,4% – на підприємства, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, решта – на економічно неактивні підприємства.

До найбільших боржників з виплати заробітної плати серед економічно активних підприємств міста відносяться: Філія “Спілловер. Шкіряний завод” “ТзОВ з іноземними інвестиціями “Спілловер”, ДП “Івано-Франківський котельно-зварювальний завод”, ВАТ “Пресмаш”.

Заборгованість із виплати заробітної плати за рахунок бюджетних коштів станом на 1 вересня п.р. відсутня.