Аграрний рік 2022 видався найскладнішим. Описувати та перераховувати всі складнощі для сільського господарства немає сенсу – все й так відомо.
Але попри всі негаразди треба продовжувати роботу, готуватися до нового сезону і, звичайно, оновлювати та обслуговувати техніку. Першою на черзі сільгосптехнікою, яка потребує оновлення, є трактори.
Вибір відповідного трактора під індивідуальний обсяг робіт – дуже кропітка задача.
Найуніверсальнішими агрегатами є колісні трактори. Якщо територія угідь нараховує менше 1 Га, то можна придбати колісний міні-трактор. Потужність його складатиме приблизно до 40 к.с. Він ідеально підходить для садових робіт та виноградників завдяки своїй малогабаритності. Щоб легко справлятися з роботою на землі – варто вибрати с/г машину вагою більше п’ятисот кілограмів.
Для більш економічного використання палива підходять моделі з дизельним двигуном, а також дизельні агрегати менш галасливі і розвивають високі обороти набагато охочіше.
Щоб детальніше ознайомитися з модельним рядом онлайн та вигідними пропозиціями по країні в даний момент, можна скористатися дошками оголошень, наприклад, спеціалізований під с/г майданчик VAS має широкий каталог вітчизняних та імпортних машин, де можна купити не тільки нову техніку, але і б/в. Там же доступний і продаж тракторів, комплектуючих та запчастин до них.
Далі при підборі слідуємо такій закономірності – чим більше поле, тим більшогобаритнішим і витривалішим повинен бути трактор.
Потужність звичайного колісного трактора для великих ділянок становитиме вже не менше 100 к.с.
У такому випадку, варто придивитися до популярних імпортних брендів, таких як Claas, Case, Kubota, John Deere, New Holland, Fendt, Deutz-Fahr, Massey Ferguson та багатьом іншим.
Якісне начіпне та причіпне обладнання прискорить будь-який процес, такий як оранка грунту, посів, внесення добрив, обприскування, озеленення або збирання культур, а наявність різноманітних датчиків дозволить отримувати детальну інформацію для правильного розрахунку врожайності та прибутковості робіт.
Також важливим фактором буде і тривалий термін служби, в якому вітчизняні виробники іноді поступаються.
На щастя, більшість дилерів успішно продовжують роботу, мають свої адаптовані веб-сайти та каталоги сільгосптехніки, тому купити трактор в Україні не буде нереальним завданням.