Результат пошуку зображень за запитом "Порошенко зеленський"

Вчора діючий глава держави запросив Володимира Зеленського врешті подискутувати по суті” на дебатах, пишуть Версії.

“Дискусії по формі мають бути припинені. Це вже нікому не цікаво. Маємо перейти до дискусій по суті. 14 квітня, у неділю, чекаю Володимира Зеленського на дебатах на “Олімпійському”, – написав Президент на своїй офіційній сторінці.

Світлина від Петро Порошенко.

Сьогодні, 8 квітня, Зеленський заявив, що готовий до дебатів і вже традиційно записав відеозвернення. Втім, він прийде на “Олімпійський” не в неділю 14 квітня, а в п’ятницю – за два дні до виборів.

“19 квітня на НСК “Олімпійський” відбудуться мої дебати з Порошенком, де я зможу йому поставити будь-яке питання”, – заявив Зеленський.
Також кандидат на пост Президента просить в коментарях “скинутись” питаннями до діючого глави держави.
“Я думаю, що в народу України за 5 років дуже багато питань до Порошенка, які ви не можете йому поставити, але я – можу. Від вашого імені”, – уточнює Зеленський.

Яке питання ви б хотіли поставити Порошенку? Пишіть у коментарі!#зробимойогоразом

Опубліковано Команда Зеленського Понеділок, 8 квітня 2019 р.

До слова, офіційні дебати між кандидатами на пост президента України Петром Порошенком і Володимиром Зеленським можуть проходити тільки в студії телеканалу “Суспільний”.Це норма закріплена в постанові Центральної виборчої комісії № 472 від 5 травня 2014 року. Офіційні дебати проводяться за рахунок коштів державного бюджету, розпорядником яких є ЦВК. Ці кошти були закладені в бюджет ще у 2018 році. А от хто оплачуватиме проведення дебатів на “Олімпійському” – питання залишається відкритим.