news-image

Вітаючи гостей, заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк виловив вдячність за підтримку реалізації багатьох проектів на теренах Прикарпаття та висловив сподівання на плідну співпрацю у майбутньому, пишуть Версії з посиланням на сайт ІФ ОДА.

«Обласна державна адміністрація всіляко сприятиме та гарантуватиме готовність до втілення подібних проектів», – наголосив Ігор Пасічняк.

Своєю чергою, директор швейцарсько-українського проекту Юрг Крістен зазначив, що Івано-Франківська область показала хороший приклад взаємодії та співпраці обох гілок влади.

«Я задоволений з того, що мав можливість працювати з Вами у цьому проекті, – розповів Юрг Крістен. – Ваш підхід до реалізації проектів може стати прикладом для багатьох областей України».

Юрг Крістен позитивно оцінив роботу сільської громади села Озеряни Тлумацького району, яка за допомогою DESPRO провела водопостачання домогосподарств, та продемонструвала, як за допомогою залучення коштів із різних джерел фінансування, можна вирішувати інфраструктурні питання.

Окрім того, сторони обговорили реалізацію решти проектів, які втілюються за підтримки DESPRO та окреслили перспективи майбутньої співпраці.