У заході взяли участь міський голова Ігор Слюзар, заступники міського голови, представники районної влади, духівництво, військові та молодь міста. Біля міської ратуші була сформована колона і всі присутні спільною ходою вирушили до цвинтаря «Монастирок».  Про це пишуть Версії з посиланням на  Коломийську міську раду.

Святкування розпочалося з виконання Державного Гімну України у супроводі муніципального духового оркестру МПК «Народний дім» (керівник – Богдан Іванчук) та народного аматорського хору «Просвіта» (керівник – Роман Хімей).

Преосвященний єпископ Коломийський і Косівський Юліан УПЦ КП та Преосвященний єпископ Василій (Івасюк) УГКЦ відслужили панахиду за героями та освятили новий хрест. Після цього до підніжжя могили січових стрільців були покладені кошики квітів. До слова були запрошені міський голова Ігор Слюзар, голова Коломийської районної державної адміністрації Любомир Глушков, о. Володимир Касіян, священик Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ, та учасник АТО Михайло Голіней.

Наприкінці всі присутні виконали Державний Гімн України.