живий ланцюг єдності

До Дня Соборності України у Франківську створять масштабний “живий ланцюг”. Всіх охочих закликають долучитися до історичного моменту, пишуть Версії.

22 січня на вулицях Івано-Франківська проведуть акцію “Живий ланцюг”. Розпочнеться вона о 16:00 год. на Вічевому майдані.

Вздовж вулиць на опорах вивісять державну символіку. Окрім того, її пропонують взяти з собою всім, хто братиме участь у створенні “ланцюга”.

“Запрошуємо долучитись представників ГО міста, студентську, учнівську молодь та всіх охочих мешканців міста”, – йдеться на сторінці Департаменту молодіжної політики та спорту.

Довідково.

22 січня 1919 року відбулося урочисте оголошення на Софійському майдані в Києві універсалу про об’єднання УНР і ЗУНР у соборну Україну, День соборності України.
9 січня 1918 року Центральна Рада своїм Четвертим Універсалом проголосила Українську Народну Республіку самостійною, незалежною, вільною державою українського народу. А 22 січня 1919 р. відбулося об’єднання УНР і Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).

Найбільший в Україні “живий ланцюг” – “Українська хвиля”, відбувся у неділю 21 січня 1990 року. Мільйони людей взялись за руки, з’єднавши Івано-Франківськ (через Львів) і Київ у день 71-річчя Злуки УНР і ЗУНР.

Світлина від Департамент молодіжної політики та спорту.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!