Минулого тижня відбувалося засідання постійної комісії з питань аграрної політики, куди було запрошено керівництво “Укрзалізниці”, пишуть Версії.

Начальник служби транспортної логістики Жадков Віктор Олександрович почав виступати російською мовою. Тоді Святослав Никорович перебив доповідаючого, з вимогою розмовляти українською мовою.

“Я прошу перекладача, бо не розумію, що людина говорить. Ви працюєте на державній службі, будь ласка, говоріть українською мовою”, – звернувся до доповідаючого депутат облради.

“Но я так разговариваю”, – ніякого відповів чиновник.

На що, обласний обранець акцентував, що Віктор Жадков працює не в іноземній компанії.

“Ви працюєте в компанії, яка є українською, а не російською”, – заперечив депутат Святослав Никорович.

Світлина від Святослава Никоровича.

Під відео, оприлюдненому на сторінці депутата, Святослав Никорович зауважив, що комісія та обласна адміністрація мала серйозні притензії до керівництва “Укразалізниці” щодо агроперевезень у Західній Україні.

“І приїжджає людина, яка абсолютно не володіє державною мовою, згідно декларації має житло в Росії… У мене виникає чимало питань. Одна справа, якщо б це був патріот, який не згідний з діями агресора, лишив житло в Росії, переїхав і використовує свій професіоналізм на користь України, однак, судячи з претензій агровиробників, не все так добре. І друге питання, перебуваючи роками на посаді в державній структурі, невже так важко вивчити українську мову? А ми дивуємося, чому так все сумно на залізниці? Можливо це умисний саботаж?”, – підписав відео депутат.