Бюджетний комітет ВРУ перерозподілив 1 мільярд 700 мільйонів гривень на користь “потрібних” відомств, регіонів і об’єктів.

 

Так оцінює ситуацію із перерозподілом додаткових коштів депутат Івано-Франківської обласної Ради, голова Фракції ВО «Батьківщина» Юрій Романюк.

За словами «бютівця», Єнакієво отримало в 10 разів більше коштів за всю Івано-Франківську область. А якщо підрахувати ще й кошти, які виділили окремо на Донецьку обалсть (їй перепало 60 мільйонів гривень), то ця «справедлива» цифра сягає п’ятнадцятикратної різниці.

Франківщина отримала 11,7 мільйонів проти 160 мільйонів Донецької області.

Політик зазначає, що такі кроки є несправедливими і виключно політично зумовленими і не відповідають реальному стану справ. Адже, Прикарпаття цьогоріч як ніколи потребує додаткових коштів на ремонт доріг і протиповеневі заходи.

«Погоджуюся, на Прикарпатті менша кількість населення, значно нижчий рівень ВВП. Однак, не настільки,  – зауважує політик. – Це при тому, що у нас взагалі немає доріг. Візьмемо до уваги відсутність дороги між Львовом й Івано-Франківськом, чи у напрямку Заболотова. А також нам не дали жодної копійки на подолання наслідків повеней».

До слова, найбільші суми дістались місту Єнакієве – 100 мільйонів, тоді як Херсонській області – 18, Черкаській -10, Чернівецькій – 7, Одеській – 19, Полтавській – 13 мільйонів, а Донецькій області перепало 60 мільйонів гривень.

Крім того Генеральній прокуратурі додатково виділили 209 мільйонів, СБУ – 31 мільйонів, Держслужбі охорони – 48 мільйонів гривень. Державне агентство з інвестицій уже не залучає інвестиції в Україну, а навпаки намагається взяти з державного бюджету: просило 300, а отримало – 100 мільйонів.

Також продовжують фінансувати національне агентство з проведення фінальної частини Євро – 2012.