Івано-Франківський фізико-технічний ліцей-інтернат Івано-Франківськ

На 35 сесії Івано-Франківської обласної ради депутати проголосували про укладення контракту з директором фізико-технічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради Янишівським Мирославом Ярославовичем. Контракт укладуть на один рік. Про обговоренні питання депутат Святослав Никорович, який є випускником закладу, попросив посприяти, щоб ліцей знову повернувся з передмістя у центр обласного центру, пишуть Версії.

“Пан Мирослав – один з тих, хто створював цей ліцей. Він є найпотужнішим в нашій області. Хочу подякувати від імені випускників за його велику роботу. Хочу, Олександре Максимовичу, попросити вас допомогти, щоб ліцей переїхав – повернувся в місто Івано-Франківськ. Адже його перебування за межами створює значні незручності тим, хто там вчиться. Прошу всяко посприяти, щоб найпотужніший заклад області повернувся в центр Івано-Франківська, щоб він міг знову працювати на повну потужність”, – звернувся депутат до голови облради Олександра Сича.

Нагадаємо, навчальний заклад був створений в 1992 році розпорядженням представника Президента України як Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському інституті нафти і газу. У липні 2013 року ліцей переїхав у приміщення Угорницької школи-інтернату для дітей-сиріт за адресою вул. Тополина, 6.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!