Результат пошуку зображень за запитом "Пласт"

Депутати вже розглянули питання про стан виплати заробітної плати бюджетникам та функціонування закладів вторинної медичної допомоги в умовах впровадження медичної реформи.

Окрім того, обранці ініціювали ще одне звернення, але вже до Президента України. Вони просять Володимира Зеленського підтримати державне фінансування “Пласту”, пишуть Версії.

“Сьогодні Пласт є найбільшим рухом української молоді у світі, що, як і раніше, незмінно продовжує докладати зусилля для патріотичного виховання молодого покоління українців. Викликає подив те, що Глава держави Володимир Зеленський наклав вето на законопроєкт “Про державне визнання і підтримку Пласту – Національної скаутської організації України”. Ми, депутати обласної ради, наголошуємо, що ініціатива щодо державного визнання та підтримки “Пласту” виходила із суспільного запиту, а рішення про її блокування є помилковим та недалекоглядним”, – йдеться у зверненні.

Депутати обласної ради закликають парламентарів з Прикарпаття незважаючи на політичну кон’юктуру партійну приналежність, надати найбільшій скаутській організації України заслужену допомогу та звернутися до Президента України зі спільною заявою про підтримку державного фінансування “Пласту”.

За пропозиціями деяких депутатів звернення відкорегували, щоб не було політичного характеру.

Таке рішення підтримали 68 депутатів.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!