Результат пошуку зображень за запитом "ОРДЛО блокування"

На засіданні президії обласної ради обговорили звернення щодо підтримки блокування торгівлі з ОРДЛО. Як заявив Тарас Виноградник, голова депутатської фракції політичної партії “Об’єднання “Самопоміч”, до написання даного звернення долучились три фракції – “Самопоміч”, “Воля” та “Укроп”.

Також депутат повідомив, що є підтримка щодо цього питання з боку “Свободи” та “Батьківщини”. В свою чергу Остап Дзеса, депутат від “Солідарності” заявив, що його фракція напрацювала проект альтернативного звернення.

Відтак голова облради Олександр Сич запропонував створити редакційну комісію, до якої ввійшли б представники всіх фракцій, і спільно напрацювати єдине звернення. Манолій Піцуряк запропонував, щоб на сесії звернення зачитав перший заступник голови облради Василь Гладій, аби не було політичних маніпуляцій.

В той же час Тарас Виноградник заперечив: “Це неправильно – “Самопоміч” підготувала звернення ще 16 лютого”.

Щоб припинити дискусії, голова облради Олександр Сич запропонував, щоб редакційна комісія не тільки підготувала єдине звернення, але й визначилась з кандидатурою доповідача. ”

Давайте припинимо піарні дискусії на тлі війни. На редакційній комісії сформуйте звернення і запропонуйте, хто буде доповідати”, – запропонував Сич.