Результат пошуку зображень за запитом "інвентаризація"

На сесії 24 березня депутати домовились про те, що потрібно треба провести інвентаризацію всього майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, а також майна облради – як нерухомого, так і рухомого.

Депутат від “Самопомочі” Святослав Никорович запропонував, щоб весь перелік обєктів був опублікований на сайті обласної ради, пишуть Версії.

“Все комунальне майно, яке ми маємо, треба виставити на сайті. Щоб всі бачили, хто орендує, яке майно. Щоб люди знали, що є на балансі обласної ради”, – зауважив Никорович.

“Свободівець” Василь Попович поцікавився, для чого її проводити.

“Де ділася інвентаризація, яку ми робили в попередній каденції? – запитав депутат. – Чому вона неправильна? Що сталася якась усушка чи утруска майна»?

На що Василь Даниш пояснив, раніше не проводили інвентаризацію рухомого майна, тільки нерухомого.

“В процесі нашої діяльності відбувається ліквідація, передача, продаж майна. Є самовільні добудови. Це все треба врахувати”, – зауважив очільник управління об’єктами спільної власності.

Також голова обласної ради Олександр Сич пояснив Василю Поповичу, що вся «усушка і утруска» відбувається тільки з погодження облради.