Цей транспорт був сенсацією для місцевих жителів і туристів.
Серед туристів було модно зробити світлину чи проїхатися центральною вулицею міста на цьому ровері  за плату – 3 карбованці (буханець хліба коштував тоді 16 копійок). Письменник Степан Пушик використав цей факт для свого гумористичного оповідання «Бізнесмен», пишуть Версії з посиланням на сторінку Івано-Франківський краєзнавчий музей.

Світлина від Івано-Франківський краєзнавчий музей.

Популяризації власника велосипеда сприяли публікації в тогочасній пресі. В 1971 р. до Яремчі завітав відомий киргизький письменник Чингіз Айтматов. Йому запропонували оглянути турбазу «Гуцульщина», міст через водоспад Пробій і, звичайно, дерев’яний велосипед пана Бойка. Світлина яремчанського фотографа Івана Федорчука, де зафіксовано спілкування І. Бойка з Чингізом Айтматовим, була надрукована у багатьох засобах масової інформації .

Рідкісний дерев’яний ровер, яких в Україні всього два, зберігся до наших днів в ідеальному робочому стані. Окрім шин та педального механізму, велосипед виготовлено повністю з дерева: рама, ободи коліс, спиці, кермо, велосипедне крило і навіть насос для камер – дерев’яні .

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!