Головне управління Державної казначейської служби в Івано-Франківській області спростовує інформацію про блокування ними коштів на ремонт міських доріг.

Нагадаємо, про це днями сказав начальник міського управління капітального будівництва Володимир Ковальчук.

“Чергового разу на адресу органів державної скарбниці прозвучали звинувачення, котрі не відповідають дійсності.

Головне управління Державної казначейської служби в Івано-Франківській області вважає за необхідне дати з цього приводу наступне роз’яснення. Ремонт згаданої в інформації вулиці Франка профінансований 31.07.2013р. в повному обсязі в сумі 175 тис. грн. і закритий актами виконаних робіт.

Ремонт вулиці Драгоманова також завершений. Але важливо звернути увагу на те, що документи на реєстрацію в УДКСУ в м. Івано-Франківськ на суму 36126,00 грн. подано лише 5 вересня цього року (до речі, на день пізніше, ніж в ЗМІ висунуті претензії до Держказначейства про блокування коштів). Оплата відповідних рахунків буде здійснена у терміни, встановлені діючим законодавством.

Ще наприкінці липня (31.07.2013 р.) авансом профінансовано проведення ремонтних робіт по вулиці Промисловій в обласному центрі на суму 290 тис. грн.. Ці кошти досі не закриті актами виконаних робіт. Отже, якщо і йдеться про можливе припинення ремонту на цій вулиці, то аж ніяк не з вини органів Держказначейства. Не проплаченими станом на 06.09.2013 р. залишаються роботи по вул. Проектній в сумі 1 млн. 112 тис. 856,2 грн.. Фінансові зобов’язання по цих коштах зареєстровані 15 та 29 серпня, отже встановлені законодавством терміни не порушено, і необхідні оплати будуть проведені найближчим часом.

При цьому необхідно зауважити, що станом на 05.09.2013 р. Держказначейство надало бюджету м. Івано-Франківська на покриття тимчасових касових розривів позик на суму 254 млн. 501,2 тис. грн., заборгованість за якими складає понад 43 мільйони гривень (43343,433 тис. грн.).

Таким чином, наведені вище конкретні цифри яскраво ілюструють ситуацію: органи Держказначейства свої зобов’язання виконують згідно з вимогами законодавства. І перш, ніж звинувачувати когось, варто пошукати реальні причини і резерви. Можливо, і в собі…”, – прокоментували у відомстві.