Казначейство не пропустило платежів Івано-Франківської міської ради на суму 12 млн. гривень. Про це сьогодні на апаратній нараді міськвиконкому повідомив перший заступник міського голови Зіновій Фітель.

Серед цих платежів лише минулого тижня недофінансовано 1,783 млн. гривень на поточний та 1,110 млн. гривень – на капітальний ремонт доріг. «Асфальтний завод не має можливості закупити інертні матеріали, бітум, стабілізуючі добавки. Заборгованість заводу тільки за один бітум становить 800 тисяч гривень. Це все казначейська заборгованість», – проінформував головний інженер міського управління капітального будівництва Микола Халак.

За словами Фітеля, міська влада звернулася до голови Івано-Франківської облдержадміністрації з проханням вплинути на ситуацію. Представники управління Держказначейства в Івано-Франківську на апаратну нараду не з’явилися. «Платять чи не платять, а на наради треба ходити», – зазначив перший віце-мер. Так, на нараді було прийнято рішення запросити представників казначейства у письмовому вигляді, а якщо вони не з’являться на наступну нараду, то викликати звітувати на сесію міськради.