Про це посадовець повідомив на своїй сторінці у соцмережі.

“Кілька молодиків чатують біля мого кабінету другий день поспіль. Маючи з собою мегафони та гучномовці, вони представились журналістами інформаційної агенції, але посвідчення показувати відмовились.
На прохання з боку мого секретаря підготувати запит або хоча б озвучити тему бесіди – почали вести себе вкрай агресивно. Те, як вони потрапили до урядової будівлі – зараз з’ясовуємо”, – написав Андрій Галущак.

Чиновник відзначив, що не приховвує інформацію, яка цікавить громадськість. Проте, воліє надавати її після отримання відповідного запиту на публічну інформацію.

“Я працюю на державній службі, а тому вважаю за необхідне надавати інформацію, якою цікавиться громадськість. Я запрошую журналістів інформаційної агенції «Актуальна правда» на розмову. Але через офіційний запит, а не через “стрибки через турнікет”.

Після цілого ряду агресивних провокативних питань до моїх колег відвідувачі пішли. Наскільки мені відомо, то зараз в мій бік готується інформаційна кампанія, метою якої є повернення корупційних схем в портах та осіб, що очолювали корупцію, на посади.

Прошу громадськість об’єктивно оцінювати інформацію, яка буде з’являтись у засобах масової інформації. І ще раз закцентую увагу, що я відкритий до діалогу”, – додав Андрій Галущак.

Раніше Андрій Галущак працював керівником юридичної служби мерії м.Івано-Франківська.